fbpx

Profil specjalisty

Jestem lekarzem ze specjalizacją z Medycyny Rodzinnej. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz studia podyplomowe z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Leczę zarówno dorosłych jak i dzieci. Posiadam odpowiednią wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi na prawidłowe diagnozowanie problemu i skuteczne leczenie. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i otaczam fachową opieką.
Jestem pasjonatką sportu dlatego łączę zagadnienia sportu z medycyną i fizjoterapią. Jestem również trenerem personalnym o specjalizacji medycznej. Zachęcam do podejmowania różnych form ruchu odpowiednich do stanu zdrowia i kondycji.
Leczę i diagnozuję następujące schorzenia:
– choroby internistyczne: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, infekcje dróg oddechowych i moczowych, alergie, problemy przewodu pokarmowego- nieswoiste choroby jelit, refluks żołądkowo-przełykowy, bóle brzucha, problemy dermatologiczne, owrzodzenia skórne i rany.
– choroby dziecięce: alergie, atopowe zapalenie skóry, infekcje dróg oddechowych i moczowych, zaburzenia przewodu pokarmowego.
-zespoły bólowe: głowy, twarzy, szyi, stawów barkowych i kończyn górnych, kręgosłupa, stawów biodrowych, kolanowych oraz skokowych.