fbpx

Szczegóły placówki

Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk jest prywatną placówką medyczną, powstałą w 2016 roku.
Dbając o najwyższy standard usług, zapewniamy najwyższej jakości aparaturę medyczną i wykorzystujemy wiedzę specjalistów
o wieloletnim doświadczeniu. Oferujemy naszym Pacjentom kompleksowe usługi medyczne – badania, konsultacje oraz zabiegi
z wielu dziedzin.
Duszą naszego Centrum jest sala zabiegowa, w której wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej, ogólnej, laryngologii, okulistyki, ortopedii, urologii oraz proktologii. Po zabiegach zapewniamy naszym Pacjentom komfortowe warunki opieki pozabiegowej.
Gwarantujemy indywidualne podejście do Pacjenta oraz skuteczne leczenie o najwyższych standardach.
W naszej przychodni działa również Centrum Wad Twarzoczaszki. Pierwszy na terenie Małopolski ośrodek, specjalizujący się w kompleksowej terapii osób dotkniętych wadami twarzoczaszki przed i po zabiegach chirurgicznych. Terapią osób zajmuje się interdyscyplinarny zespół składający się z laryngologów, chirurgów, logopedów, ortodontów i fizjoterapeutów. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze techniki oraz metody leczenia. Dla Pacjentów przed zabiegami operacyjnymi oferujemy konsultacje cenionych chirurgów ogólnych, szczękowo-twarzowych oraz laryngologów. Dla Pacjentów po zabiegach operacyjnych tworzymy plan terapii dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
Nasze Centrum Medyczne poszerzyło usługi dla maluchów i stworzyliśmy Centrum Leczenia Niemowląt i Noworodków w zakresie okulistyki. Podczas jednego spotkania można skorzystać z wizyty okulistycznej oraz badań i ćwiczeń ortoptycznych.

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie w poszanowaniu Praw Pacjenta.